Туризм на Україні

Туризм на Україні розвивається і процвітає.

Туризм на Україні розвивається і процвітає

Україна за останні кілька років зміцнила свої туристичні позиції. Мільйони туристів з Європи приїжджають посморіти на красиві міста: Київ, Львів.

До Києва найчастіше приїжджають туристи з Німеччини та Італії. Через пандемію число мандрівників різко скоротилося, але в 2019 році срану відвідало більше мільйона іноземних туристів, які найчастіше вибирають готель, з банкетним залом: www.hotelsobieski.com.ua.

Туристи з Іспанії та Франції дуже люблять архітектуру Львова. У це місто нельхи не закохатися з першого погляду. Побродити по вузьких вуличках, посидіти в тихому і затишному кафе, прогулятися по зеленому парку - ось, що найбільше приваблює тих, хто планує відвідування України.

Мандрівники з далеких країн-Японії, США і т.д., люблять гстрономічні тури. Українська кухня завжди славилася великою різноманітністю страв, яскравими смаками і ароматами. Самий лагоприємний час для гастрономічного туризму - з липня по вересень. У цей період ви зможете спробувати максимальне число видів місцевих фруктів і овочів.

У Києві та Львові найбільше число ресторанів з кухнями різних країн світу. Прилітаючи на Україну, не варто пробувати Індійські та мексиканські страви, знайдіть ресторан з місцевою кухнею, ви не пошкодуєте.

Навесні і восени, традиційно прилітають ті, хто хоче відсвяткувати весілля на Україні. Найбільше провести весільні вихідні в Україні воліють мандрівники з Польщі, Румунії та Болгарії. Тут вони отримують максимум позитивних вражень від привітності та гостинності країнського народу.

Туризм на Україні розвивається і процвітає

Яку б пору року ви не вибрали, з якою б метою не прилетіли, Україна завжди рада бачити гостей. Туризм на Україні розвивається і процвітає!

Сподобалася стаття? Поділитися: